درباره ما

معرفی نیکنام پلاست

شرکت توسعه تجارت نیکنام پارسیان تحت نام تجاری نیکنام پلاست در سال ۱۳۹۱ با هدف تولید ظروف پلیمری بسته بندی در شهر تفرش آغاز به کار کرده است. در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف جهت نگهداری و بسته بندی مواد غذایی میباشد و همچنین کارخانه جدید این مجموعه در شهرک صنعتی مامونیه واقع در استان مرکزی با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات بـروز و پـیشرفته تجهیز گـردیده و به زودی راه اندازی خـواهدشـد.

معرفی نیکنام پلاست

شرکت توسعه تجارت نیکنام پارسیان تحت نام تجاری نیکنام پلاست در سال ۱۳۹۱ با هدف تولید ظروف پلیمری بسته بندی در شهر تفرش آغاز به کار کرده است. در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف جهت نگهداری و بسته بندی مواد غذایی میباشد

بهره مندی از کارشناسان مجرب

بهره مندی از توان تخصصی کارشناسان و مهندسان فعال در حوزه صنایع بسته بندی و مهندسی پلیمر در کارخانه

12 سال حضور در صنعت پلاستیک

شرکت توسعه تجارت نیکنام پارسیان با پشتوانه حضور فعال بیش از یک دهه در صنعت تولید ظروف بسته بندی

محصولات تولیدی برند نیکنام پلاست از مواد اولیه درجه یک و بسیار مرغوب که به طور مستقیم از کارخانجات پتروشیمی تهیه و توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و استفاده از دانش روز در کارخانه و خط تولید کاملا بهداشتی و استاندارد تولید میشوند. تحقیق و توسعه در فناوریها و روشهای جدید تولید مانند نانو از اولویتهای برند نیکنام پلاست میباشد. در همین راستا و با همکاری پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران؛ ماندگاری، شفافیت و سرعت بازیافت ظروف را افزایش دادهایم. هم اکنون تعداد زیادی از کارخانجات صنایع غذایی (از جمله میوه، سبزی و صیفی جات) به ویژه محصولات پروتئینی (گوشت قرمز، مرغ و ماهی) از محصولات نیکنام پلاست جهت نگهداری و بسته بندی محصولات تولیدی خود استفاده میکنند. محصولات شرکت در سه بخش ظروف بسته بندی و نگهداری مواد غذایی، لیوان و پد جاذب رطوبت میباشد.